MISTRZOSTWA GDYNI DZIECI W JUDO

21 stycnia 2019
Zawodnicy naszego klubu w niedzielę 20.01.2019 wzięli udział w Mistrzostwach Gdyni w judo dzieci. Najlepiej z naszych reprezentantów wypadła Katarzyna Melonek, która w swojej kategorii wiekowej wywalczyła pierwsze miejsce zdobywając złoty medal. Wszystkie pojedynki zakończyła przed czasem i zaprezentowała bardzo wysoki poziom sportowy. Srebrny medal wywalczył Miłosz Zaborowski w wadze do 27 kg, brązowy medal przypadł w udziale Igorowi Gurdzińskiemu (25 kg). Piąte miejsca wywalczyli: Małgorzata Radlak (walczyła z chłopcami) oraz Krzysztof Stawicki (35 kg) Gratulujemy udziału i dziękujemy za godne reprezentowanie KLUBU.