MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK

10 listopada 2018
SREBRNE MEDALE NA MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZICZEK!!!!

Bardzo dobrze powalczyli wychowankowie UKS MIFUNE GDAŃSK w zakończonych ostatnio Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików w judo, które odbyły się w Poznaniu. Srebrne medale zdobyły Dominika Maruszak w kategorii do 57 kg oraz Nina Penar 36 kg. Na piątym miejscu uplasowała się Agata Syska 48 kg (wychowanka UKS DRAGON WEJHEROWO). Z chłopców najlepiej zaprezentował się Kasper Chybczyński, który w wadze 42 kg zajął VII miejsce zwyciężając w dwóch pojedynkach. Wszyscy nasi zawodnicy zajęli punktowane miejsca, a turniej należał do bardzo udanych.
Gratulujemy

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK_01 (43 kB)MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK_01_02 (105 kB)MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK_01_03 (63 kB)MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK_01_04 (100 kB)MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK_01_05 (49 kB)MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK_01_06 (83 kB)MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK_01_07 (78 kB)MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK_01_08 (88 kB)MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK_01_09 (96 kB)